Teftiş Kurulu Başkanlığı

Teftiş Kurulu Başkanlığında görevli İdari Personele yönelik "Resmi Yazışmalarda Uygulanacak Usul ve Esaslar" konulu yüz yüze eğitim semineri düzenlendi.

Başkanlığımızca 22-23 Şubat 2022 tarihlerinde, idari personele yönelik MEB Beşevler kampüsü Teftiş Kurulu Başkanlığı toplantı salonunda, Resmi Yazışmalarda Uygulanacak Usul ve Esaslar   konulu yüz yüze eğitim semineri düzenlendi.
Teftiş Kurulu Başkanlığında görevli İdari Personele yönelik

Seminer Şube Müdürümüz  Fatih ÖZDEMİR tarafından gerçekleştirildi.  Şube Müdürü Fatih ÖZDEMİR, sunumlarında " Yazışmanın (Yazılı İletişimin) Özellikleri, Resmi Yazışmalara İlişkin Yasal Düzenlemeler Resmi Yazışmalarda Uygulanacak Kurallar, Resmi Yazışmalarda Uygulanacak Esas Ve Usuller, Uygulamalı Olarak Resmi Yazışma Örnekleri, Dosyalama ve Arşivleme İş ve İşlemleri " hakkında bilgilendirmede bulundular. 

 

Seminer sonunda katılımcılarla birlikte soru-cevap,  uygulama,  aktif öğrenme yöntem ve teknikleri kullanılarak seminer tamamlandı.Verimli geçen bu çalışmadan dolayı başta semineri düzenleyen Şube Müdürümüz  Fatih ÖZDEMİR olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

 

25-02-202225-02-2022

Milli Eğitim Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığı 06648 Bakanlıklar /ANKARA - 0 312 413 16 61 / 413 27 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.