Teftiş Kurulu Başkanlığı

Teftiş Kurulu Başkanlığınca Yürütülmekte Olan "New Approaches in Inspection: A Polycentric Model" Konulu Proje Çalışmasına İlişkin Ulusötesi Toplantısı (TPM) gerçekleştirilmiştir.

Başkanlığımızca yürütülmekte olan "New Approaches in Inspection: A Polycentric Model" Projesi kapsamında düzenlenen ulusötesi proje toplantısı (TPM) 31 Mart ? 01 Nisan 2022 tarihleri arasında Amsterdam Vrije Üniversitesinde gerçekleştirilmiştir.
Teftiş Kurulu Başkanlığınca Yürütülmekte Olan

"New Approaches in Inspection: A Polycentric Model" konulu proje kapsamında düzenlenen ulusötesi toplantı (TPM) 31 Mart-01 Nisan 2022 tarihlerinde Hollanda/Amsterdam Vrije Üniversitesinde gerçekleştirilmiştir. Toplantıya Teftiş Kurulu Başkanlığı adına Daire Başkanı Mehmet ÖZGÜL, Bakanlık Müfettişleri Orhan KIRIKOĞLU ve Sadrettin ÇAPRAK ile Eğitim Müfettişi Mahmut ÖZTÜRK katılmışlardır.

 

Amsterdam Vrije Üniversitesinin ev sahipliğinde yapılan toplantıya; MEB Teftiş Kurulu Başkanlığı, Ordu İl Millî Eğitim Müdürlüğü, Ordu İMKB Sosyal Bilimler Lisesi, Sofya Üniversitesi, Lizbon Üniversitesi, Fernando Pessoa Okulları ve Dublin Şehir Üniversitesinden eğitim yöneticileri, müfettişler, öğretim üyeleri, okul müdürleri ve öğretmenler katılım sağlamışlardır.

 

Gerçekleştirilen ulusötesi proje toplantısının ilk gününde İrlanda'daki öğrenme faaliyeti ve proje kapsamında oluşturulacak raporlar görüşülerek karara bağlanmış, toplantının ikinci ve son gününde ise proje ortaklarından Vrije Üniversitesince yürütülen EISON projesi ile Ordu'da kurulan okul ağı hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Yine bu süreçte, proje bütçesi ve uygulama takvimine ilişkin görüş alışverişinde bulunulmuştur.

12-04-202212-04-2022

Milli Eğitim Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığı 06648 Bakanlıklar /ANKARA - 0 312 413 16 61 / 413 27 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.