Teftiş Kurulu Başkanlığı

Başkanlığımızın 2022 Yılı Eğitim, Koordinasyon ve Proje Faaliyet Raporu Yayımlandı!

Başkanlığımızca 2022 yılında gerçekleştirilen faaliyetlerin yer aldığı e-Rapor hazırlanarak Başkanlığımız web sitesinde yayınlanmıştır.
Başkanlığımızın 2022 Yılı Eğitim, Koordinasyon ve Proje Faaliyet Raporu Yayımlandı!

Her alanda olduğu gibi rehberlik ve denetim alanında da nitelikli insan kaynağının önemi artmış, hizmet verenlerin yeni ihtiyaçlara cevap verecek nitelikleri kazanması ön plana çıkmıştır. Bu kapsamda, Bakanlığımızın iş ve işlemlerinin nitelikli bir şekilde yürütülmesi ve kurumsal amaçların en iyi düzeyde gerçekleştirilmesi için çeşitli kurumlar ve üniversitelerle işbirliği yapılarak müfettişlere ve gelen talepler doğrultusunda diğer birimlerde görev yapan personele, çevrim içi ve yüz yüze eğitim faaliyetleri düzenlenmiştir. Düzenlenen eğitimlerde, müfettişlerin ve diğer personelin görüş, öneri ve ihtiyaçları da göz önünde bulundurulmuştur.

2022 Yılında 21'i Hizmet içi Eğitim Olmak Üzere 29 Faaliyet Düzenlendi...

Kalite güvence sistemi kapsamında yer alan eğitim göstergelerine ulaşmak ve çalışanların bilgi, beceri ve donanımlarını artırmak amacıyla çeşitli kurum ve üniversitelerle işbirliği içerisinde;

  • Hizmet içi eğitim semineri,
  • Çalıştay,
  • Toplantı,
  • Tören,

vb. toplam 29 faaliyet düzenlenmiştir.

2022 Yılında 10 Proje Faaliyeti Düzenlendi...

4 tanesi ulusal ve uluslararası proje, protokol, kitap ve rehber çalışmaları dahil olmak üzere toplam 10 faaliyet gerçekleştirilmiş olup bazı projelerin faaliyetleri halen devam etmektedir.

2022 Yılı Dijital Faaliyet Raporu Oluşturuldu...

Başkanlığımız tarafından gerçekleştirilen faaliyetlerin görünür kılınması ve kurumsal bir faaliyet hafızası oluşturmak adına e-Rapor hazırlanmıştır.

Hazırlanan ve ulaşım linki aşağıda yer alan dijital faaliyet raporu istifadelerine sunulmuş olup faaliyetlerin düzenlenmesinde ve raporun hazırlanmasında emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

 

 .:: e-Rapor için tıklayınız ::.

(Not: e-Raporlara Başkanlığımız web sitesinde yer alan "Başkanlık" menüsü altındaki "e-Raporlar" sekmesinden ulaşılabilir)

Milli Eğitim Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığı 06648 Bakanlıklar /ANKARA - 0 312 413 16 61 / 413 27 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.