Teftiş Kurulu Başkanlığı

Başkanlığımızda görevli Bakanlık Müfettişleri, Eğitim Müfettişleri ve Şube Müdürlerine yönelik "Devlet Teşkilatı ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi" konulu çevrim içi (online) seminer düzenlendi

Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanlığına bağlı Personel ve Prensipler Genel Müdürlüğü iş birliğiyle 26 Nisan 2022 Salı günü, Bakanlık Müfettişleri, Eğitim Müfettişleri ve Şube Müdürlerine yönelik "Devlet Teşkilatı ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi " konulu çevrim içi (online) seminer düzenlendi.
Başkanlığımızda görevli Bakanlık Müfettişleri, Eğitim Müfettişleri ve Şube Müdürlerine yönelik

Seminer,  Bakanlığımızca sunulan hizmetlerin niteliğinin geliştirilmesine katkı sağlamak amacıyla, Cumhurbaşkanlığı Personel ve Prensipler Genel Müdürlüğü Raportörü Sayın Bilal ÖZDEMİR tarafından iki oturum halinde gerçekleştirildi.

İlk oturumda "Devlet Teşkilatı, Merkezi ve Yerinden Yönetim, Düzenleyici ve Denetleyici Kurumlar, Yasama, Yürütme, Yargı " konularında; ikinci oturumda ise "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, Teşkilat Yapısı, Cumhurbaşkanı Yardımcıları, Cumhurbaşkanı Politika Kurulları, Bağlı/İlgili Kuruluşlar ve Cumhurbaşkanı Ofisleri " konularında bilgi paylaşımı yapıldı.

Seminer sonunda katılımcıların soruları Raportör Sayın Bilal ÖZDEMİR tarafından cevaplandırıldı ve toplantı iyi dilek ve temennilerle tamamlandı.

26-04-2022

Milli Eğitim Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığı 06648 Bakanlıklar /ANKARA - 0 312 413 16 61 / 413 27 80

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.